Interzero na Międzynarodowych Targach RetailShow 2023

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z XI Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, które odbyły się w dniach 22-23 listopada 2023 r. na warszawskim EXPO XXI.

Retail Show to miejsce spotkań i przestrzeń wymiany idei i rozwiązań dla sektora detalicznego. Podczas dwudniowego wydarzenia pod dachem Warszawskiego Centrum EXPO XXI zebrało się ponad 200 firm z Polski i z zagranicy, oferujących rozwiązania z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli, wyposażenia, kas fiskalnych, wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, doradczych, prawnych, consultingowych oraz towarów FMCG.

Interzero zaprezentowało dwa modele butelkomatów Sielaff z serii SiCompact – Sielaff SiCompact Eco M oraz Sielaff SiCompact 2020 XL. Te urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o wsparciu efektywnej zbiórki opakowań zwrotnych w sektorze detalicznym – Interzero jest wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce, oferując zarówno rozwiązania kompaktowe, jak i modułowe. Więcej o maszynach dla systemu kaucyjnego dowiedz się TUTAJ.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Udostępnij przez: