Zarząd Interzero: odpowiedzialność za klientów, pracowników i środowisko

Interzero Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została powołana w celu realizacji na rzecz polskich klientów zobowiązań wynikających z ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania odpadami oraz o opłacie produktowej i depozytowej.

„Działania i usługi Interzero są tak zaprojektowane, aby być wsparciem dla przedsiębiorców, którzy muszą odnaleźć się w rzeczywistości rządzonej przez zasady rozszerzonej odpowiedzialności producenta. Co roku staramy się pomagać coraz szerszej grupie przedsiębiorców – obecnie to już około 9500 podmiotów – którzy chcą robić kolejne odpowiedzialne kroki w zakresie ochrony środowiska, rozwijając swój biznes. Doradzamy, przejmujemy obowiązki środowiskowe, edukujemy, aby odpowiednie projektowanie opakowań, a także ich późniejszy recykling odbywały się z zachowaniem najwyższych standardów.”

Anna Grom

„Interzero to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony środowiska. Świadczymy najwyższej jakości usługi i rozwiązania w tej dziedzinie.
Nasza oferta to kompleksowe rozwiązania, dzięki którym nasi partnerzy mogą bezpiecznie funkcjonować w tak obecnie trudnych ramach prawnych. Celem Interzero jest budowanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami, poprzez które pomagamy w osiągnięciu doskonałości biznesowej. Współpraca z nami to korzyść dla środowiska i zysk dla firm.”

Paweł Lesiak

„Jako lider branży wiemy, że drogą do zrównoważonego rozwoju jest efektywne zamykanie obiegu surowców. Umożliwia ono rozwój i wzrost rentowności z poszanowaniem ekosystemów i zasobów naturalnych Ziemi. Dostarczamy naszym klientom dopasowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie ochrony środowiska. Oferujemy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu i prawa środowiskowego. Zapewniamy również szereg innowacyjnych narzędzi cyfrowych, które w nowoczesny sposób wspomagają procesy, z którymi zmagają się przedsiębiorcy na co dzień w swojej działalności.”

Monika Grom

Udostępnij przez: