Dlaczego z nami?

Zaczynaliśmy w 1991 roku, dzisiaj jesteśmy liderem. Oferujemy zintegrowane usługi na rzecz ochrony środowiska dla klientów z każdej branży. Razem z Wami chcemy tworzyć świat bez marnotrawstwa. Dbamy o dobrą atmosferę i bezpośrednie relacje. Tylko tak powstają innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na bliską współpracę i wymianę doświadczeń. To my budujemy kulturę naszej firmy. Konsekwentnie inwestujemy w rozwój, wzmacniając nasze talenty.

Nasze wartości

  • Ludzie – wiemy, że u podstaw każdego dobrego rozwiązania leżą efektywne relacje i wzajemny szacunek
  • Doskonałość – stale inwestujemy w nasz rozwój bazując na mocnych stronach oraz wzmacniając dobre postawy
  • Kreatywność – cenimy innowacyjność w myśleniu i inicjatywę w działaniu
  • Zasoby – koncentracja na optymalnym wykorzystaniu zasobów, to nie tylko sposób na biznes, to stan umysłu
  • Odpowiedzialność – zaufanie klientów zdobywamy naszym zaangażowaniem oraz rzetelną pracą.

Interzero wspiera różnorodność, równość oraz zapobiega wykluczeniu. Decyzje dotyczące zatrudnienia podejmowane są w całości na podstawie indywidualnych kompetencji i kwalifikacji, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, orientację seksualną, wiek czy niepełnosprawność.

Interzero w Polsce należy do struktur regionalnych Interzero Circular Solutions Europe (ICSE).

Kliknij tutaj, aby zobaczyć jakimi wartościami kieruje się ICSE w swoich działaniach.

Grupy stanowisk

Sprawdź, w którym z obszarów chcesz mieć wpływ na świat i satysfakcję z tego, co robisz.

grafika pokazująca oferty pracy w sprzedaży jako połączone ikony ludzi rozrzucone po całym mieście

Sprzedaż

U nas sprzedaż to nie tylko nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami, proces negocjacyjny, omawianie szczegółów naszych usług, lecz również szeroka wiedza nt. świata bez marnowania, którą służymy naszym klientom już od pierwszego kontaktu. Podstawą naszej oferty jest uwaga ściśle skupiona na oczekiwaniach klienta oraz budowanie rozwiązań, często niestandardowych, szytych dokładnie na miarę jego potrzeb.

dłonie pracowników złożone jedna na drugiej symboilizujące oferty pracy w dziale operacji Interzero

Operacje

Tutaj realizujemy skrupulatnie szeroki zakres usług środowiskowych dla naszych klient, dbamy o każdy szczegół potrzeb, automatyzujemy i nieustająco usprawniamy procesy realizacji naszych usług, aktywnie bierzemy udział w tworzeniu i wdrażaniu w życie rozwiązań środowiskowych szytych na miarę indywidualnych oczekiwań klientów.

kręta, malownicza droga położona pośród wzgórz pokrytych żywo zieloną trawą

Trading

Posiadamy zróżnicowane kompetencje, które obejmują między innymi umiejętności sprzedażowe oraz specjalistyczną wiedzę na temat gospodarki odpadami. Nasi „Traderzy” są ekspertami jeśli chodzi o wiedzę nt. recyklingu odpadów oraz kontakty z centrami, w których są przetwarzane nawet najbardziej trudne, nietypowe lub niebezpieczne odpady.

palec, który za moment przebije bańkę mydlaną symbolizujący oferty pracy w doradztwie środowiskowym Interzero

Doradztwo środowiskowe

Doradcy środowiskowi służą swoją szczegółową wiedzą specjalistyczną, operacyjną i prawną tworząc opracowania lub/i opinie dotyczące konkretnych rozwiązań środowiskowych, sytuacji problematycznych lub przeprowadzając bezpiecznie naszych klientów przez gąszcz obowiązujących przepisów prawnych i procedur formalnych z zakresu ochrony środowiska, a także wspierają klientów w prowadzeniu lub/i realizacji skutecznych kampanii edukacyjnych w obszarze ochrony środowiska.

młoda roślinka wyrasta z ziemi otoczona przez układy scalone - symbol ofert pracy w Marketingu, E-commerce, HR

Funkcje wsparcia biznesu

Takie działy jak Marketingu, Digitalizacji/E-commerce, HR czy Administracji na co dzień służą wsparciem zarówno w zakresie profesjonalnej realizacji usług dla naszych klientów, jak również dbając o dostarczanie narzędzi i rozwiązań usprawniających wewnętrzne funkcjonowanie Interzero.

roślinki wyrastające na stosikach monet, które symbolizują oferty pracy w kontrolingu i finansach

Finanse i Kontroling

Nasi koledzy i koleżanki, którzy są biegli w liczbach finansowych standardowo dbają, aby wszystko w detalach zgadzało się w księgach rachunkowych, firma działała zgodnie z obowiązującymi przepisami, a dostęp do szczegółowych danych finansowych, analiz i raportów był sprawny i szybki dzięki nowoczesnym narzędziom.

Proces rekrutacji

dokument CV niezbędnego przy odpowiedzi na ofertę pracy w Interzero

Prześlij swoje CV

Właśnie tutaj uzyskasz więcej informacji kogo aktualnie szukamy, a jeśli teraz nie znajdujesz niczego dla siebie, koniecznie zostaw nam swój kontakt oraz krótko daj znać, jaka praca Cię interesuje

dymki rozmowy symbolizujące rozmowę o pracę w Interzero

Przyjdź na spotkanie

Porozmawiamy w szczegółach o Twoich doświadczeniach zawodowych, talentach i naszych propozycjach, gdzie konkretnie mógłbyś wykorzystać to wszystko realizując swoje marzenia o pracy

głowa z zarysem mózgu przedstawiająca konieczność rozwiązania zadania w procesie rekrutacji w Interzero

Rozwiąż zadanie

Taka mała próbka pracy lub szerzej zakrojone tzw. Assessment Centre pozwoli nam poznać z bliska Twoje umiejętności i wiedzę, a Ty będziesz mieć dodatkową informację, jak Twój potencjał wpisuje się w rolę, którą mamy do zaoferowania

uścisk dłoni symbolizujący podpisanie umowy i początek kariery w Interzero

Zacznij pracę

Ciesz się nowymi możliwościami zawodowymi, jakie daje praca w Interzero

Jak się u nas pracuje?

Poznaj nas bliżej

Aktualne oferty pracy

Nie prowadzimy aktualnie interesującej Cię rekrutacji?
Prześlij nam swoje CV i pozostańmy w kontakcie.

Aplikuj!

Sprawdź oferty pracy Interzero w innych krajach

Dołącz do Interzero!

Udostępnij przez: