Odwiedź stoisko Interzero podczas targów Retail Trends 2024!

Już 18 czerwca w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre odbędzie się kolejna edycja targów skierowanych do przedstawicieli handlu detalicznego – Retail Trends.

Hasłem tegorocznej imprezy jest „Nowe otwarcie, nowe możliwości”.

Sytuacja gospodarcza ostatnich lat sprawia, że zwracamy większą uwagę na konsumentów i ich potrzeby. Zmusza to także przedsiębiorców do analizy obszarów inwestycyjnych, szczególnie związanych z technologią i transformacją cyfrową, a także do głębszego zastanowienia się nad wykorzystaniem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w biznesie.

Jako Interzero zaprezentujemy uczestnikom wydarzenia nasze butelkomaty marki Sielaff, które już wkrótce mogą okazać się niezbędne w każdej większej sieci handlowej, ponieważ od 2025 r. w Polsce obowiązywać będzie system kaucyjny. Nasi przedstawiciele chętnie udzielą więcej informacji o urządzeniach, zaprezentują funkcjonalność wybranego modelu, a także doradzą zainteresowanym odpowiednie rozwiązanie dopasowane do ich potrzeb. Nasze stanowisko znajdziecie tuż przy sali prelekcyjnej i strefie gastronomicznej!

Serdecznie zapraszamy również do posłuchania debaty pt. „Transformacja to jedyna droga! Jak system kaucyjny i zielona rewolucja zmienią sektor detaliczny i rynek opakowań?”. W panelu udział weźmie Paweł Sosnowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Regulacji Środowiskowych.

Podczas debaty uczestnicy wspólnie zastanowią się m.in. na jakim etapie przygotowań do wdrożenia systemu kaucyjnego jest polski handel i przemysł spożywczy, jak dyrektywa CSRD zmieni relacje handel-dostawca, oraz jak pracować nad zielonym łańcuchem dostaw.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie organizatora. 

Udostępnij przez: