Konferencja Środowiskowa Interzero 2024 znak nieskonczonosci

Ruszyła sprzedaż biletów na Konferencję Środowiskową Interzero 2024!

Żyjemy w czasach, gdzie zmiany są na porządku dziennym. Trendy, które były na topie wczoraj, dzisiaj stają się standardem, a te standardy mogą jutro ustąpić miejsca nowym innowacjom czy zmianom w prawie.

Wszyscy jesteśmy świadkami przemian ekonomicznych, do których musimy się dostosować, ale jedno jest pewne. Aby efektywnie działać na rynku, zgodnie z ciągle aktualizowanymi przepisami i jednocześnie spełniać oczekiwania klientów, niezbędne jest nie tylko monitorowanie bieżących trendów i zmian, ale także ich implementacja.

Dlatego właśnie co roku organizujemy Konferencję Środowiskową Interzero – aby spotkać się w szerszym gronie i omówić, co przyszłość przyniesie dla branży ochrony środowiska i jak możemy się do tego przygotować.

Konferencja Środowiskowa Interzero 2024 – Gdzie i o czym?

W tym roku spotkamy się po raz pierwszy w Sopocie, w Hotelu Sheraton. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 września 2024 r. Hasłem tegorocznej edycji są Filary Cyrkularności. Skupimy się kwestiach związanych z ładem środowiskowym, społecznym i korporacyjnym, ale nie tylko. Porozmawiamy też o najważniejszych zmianach prawnych: Dyrektywie SUP, PPWR, systemie kaucyjnym, ROP.

Serdecznie zapraszamy do zaglądania na stronę Konferencji Środowiskowej: TUTAJ.

Zobacz podsumowanie zeszłorocznej edycji Konferencji Środowiskowej TUTAJ

Już wkrótce opublikujemy więcej szczegółów!

Udostępnij przez: