butelkomat kobieta interzero delikatesy

Butelkomat Sielaff od Interzero w sieci sklepów Delikatesy Centrum!

Na wprowadzenie systemu kaucyjnego decyduje się coraz więcej krajów w Europie, a w Polsce depozytowa zbiórka opakowań na napoje ma obowiązywać już od 2025 roku.

W związku z tym wiele sieci handlowych decyduje się na zautomatyzowaną zbiórkę opakowań po napojach. Jednym z przedsiębiorstw, które skorzystało z naszej pomocy w tym zakresie, jest Grupa Eurocash. Dzięki naszej współpracy 1 lutego 2023 r. uruchomiliśmy pierwszy Butelkomat Sielaff SiCompact XL w sieci Delikatesy Centrum. Urządzenie, którego jesteśmy dystrybutorem w Polsce, można zobaczyć na żywo w sklepie na warszawskim Bemowie.

Jak komentuje Paweł Lesiak, wiceprezes zarządu Interzero„Wprowadzenie i spopularyzowanie automatycznego systemu kaucyjnego w Polsce to część naszej misji. Chcemy rozwijać rozwiązania, które wspierają gospodarkę obiegu zamkniętego i przybliżają nasz kraj do poziomu europejskiego w tym zakresie.”

Dzięki dokładnej analizie rynku jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Zapewniamy wygodę i intuicyjność korzystania dla konsumentów oraz gwarantujemy regularne przeglądy techniczny i wsparcie naszych konsultantów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wprowadzeniem takiego rozwiązania w Twojej sieci handlowej, zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji o naszej współpracy można przeczytać w informacji prasowej: TUTAJ

Udostępnij przez: