zero waste interzero

Bądź razem z nami na Targach Zero Waste w Warszawie!

Już 2 grudnia odbędą się Targi Zero Waste przy ul. Brackiej 25 w Warszawie (Dom towarowy Bracia Jabłkowscy). To już 10 edycja tego wydarzenia!

Nie zabraknie tam naszego stoiska ekoedukacji, gdzie pokażemy najmłodszym jak wprowadzać postawy proekologiczne w codziennym życiu. Dodatkowo, nie zabraknie różnego rodzaju niespodzianek!

Sprawdź harmonogram wydarzeń na naszym stoisku:

  • Zbiórka elektroodpadów. Za każdy przyniesiony sprzęt elektryczny dostaniesz roślinkę. Dołącz do wydarzenia na Facebooku: TUTAJ (godzina: 10:00 – 18:00).
  • Rodzinne warsztaty przepływowe, gdzie będziemy ratować żywot osamotnionych skarpetek! Można przynieść własne pojedyncze skarpety lub otrzymać od nas jedną na miejscu, by stworzyć na przykład maskotkę-potworka lub krasnala (godzina: 10:00 – 18:00).
  • Wymiankę przedmiotów przy Regale na Nietrafione Prezenty – na regale można zostawić zbędne podarki lub wymienić swój na inny (godzina: 10:00 – 18:00).
  • Księgarnianą część stoiska, na której do nabycia będą pozycje związane z klimatem, środowiskiem czy kwestiami społecznymi – dzięki współpracy z DoDzieła (godzina: 10:00 – 18:00).
  • (Na zapisy) warsztaty rodzinne dla opiekunów z dziećmi w wieku 8+ z tworzenia biżuterii z elektroodpadów. Zgłoszenia na: edukacja@interzero.pl (godzina: 14:00).
  • Czytanie dla najmłodszych o niezwykłych skarpetkowych przygodach (czytanie odbędzie się w strefie księgarnianej) (godzina: 16:00).

Podsumowanie wideo z targów 2022, a także zapowiedź tegorocznej edycji znajdziecie pod linkiem TUTAJ.


Targi Zero Waste przyciągają pasjonatów ekologii i zrównoważonego trybu życia. To unikalne i jedyne takie wydarzenie, podczas którego możemy spotkać prawdziwie zaangażowanych twórców, uczestniczyć w warsztatach, oraz brać udział w zbiórkach przedmiotów, które mogą znaleźć nowe życie w rękach innych osób. Nie może nas tam zabraknąć!

Do zobaczenia na Targach Zero Waste!

Obserwuj nas na naszych social mediach:

Facebook | Linkedin | Twitter

Udostępnij przez: