Podsumowanie udziału Interzero w XI Targach Hausmesse Kronospan w Szczecinku

25 maja br. Interzero miało przyjemność wziąć udział w XI edycji Targów Hausmesse, organizowanych przez Kronospan. To największe w woj. zachodniopomorskim targi branży meblarskiej, skierowane do podmiotów zajmujących się produkcją i transportem płyt drewnopochodnych.

Interzero reprezentował Paweł Lesiak, Wiceprezes Zarządu, który wziął udział w panelu dyskusyjnym „Ekologiczna Logistyka” spółki SILVA o znaczeniu ekologicznych dostaw surowców i sposobach jej realizacji. Spółki SILVA, zajmują się odbiorem i przerobem odpadów drzewnych dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych wykorzystywanych w branży meblarskiej. Kwestia ekologicznych dostaw to temat ważny również dla naszej firmy, ponieważ jako Interzero troszczymy się nie tylko o sam surowiec, ale i o aspekty logistyczne jego pozyskiwania. Odpowiednio zaplanowane i zoptymalizowane systemy transportu mogą minimalizować negatywny wpływ na środowisko. Wykorzystanie transportu multimodalnego, który łączy różne środki transportu (drogowy, kolejowy, morski), pozwala zredukować emisję gazów cieplarnianych i zmniejszyć kongestię drogową.

Bardzo dziękujemy spółce SILVA za zaproszenie do udziału w dyskusji o zrównoważonym transporcie surowców oraz firmie Kronospan za możliwość udziału w inspirującym wydarzeniu.

Więcej o wydarzeniu przeczytasz we wpisach LinkedIn na naszym profilu: TUTAJ i profilu Pawła Lesiaka: TUTAJ

Do zobaczenia za rok!

Udostępnij przez: