Jan Pyśkiewicz Interzero

Jan Pyśkiewicz nowym Dyrektorem Działu Recyklingu w Interzero

Pragniemy poinformować, że od 2 stycznia 2024 r. Dyrektorem działu recyklingu Interzero zostaje Jan Pyśkiewicz. Wieloletni ekspert ds. gospodarki opakowaniowo-odpadowej, który przez wiele lat pełnił funkcje głównego specjalisty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Nowy dyrektor stanie na czele całego Działu Recyklingu, gdzie będzie aktywnie wspierał Spółkę i klientów w szerokim spektrum zagadnień związanych z gospodarowaniem odpadami.

Rozlegle kompetencje naszego nowego Dyrektora Działu Recyklingu z pewnością umocnią naszą pozycję w obszarze recyklingu oraz rozwiązań cyrkularnych. Do obowiązków Jana Pyśkiewicza w Interzero będą należały m.in.: monitorowanie rynku recyklingu oraz z budowanie długofalowych relacji z klientami.

Podjęcie współpracy z Interzero pozwoli mi nie tylko spojrzeć na istniejący system z zupełnie nowej perspektywy, ale też brać aktywny udział w kształtowaniu go oraz wdrażaniu zmian korzystnych zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla środowiska. Na nowym stanowisku będę kierował pracą zespołu odpowiedzialnego za zacieśnianie współpracy z podmiotami gospodarującymi odpadami. Obecnie rynek dynamicznie się zmienia, dlatego kluczowy staje się bliski kontakt i współdziałanie organizacji odzysku z firmami z branży odpadowej. – powiedział Jan Pyśkiewicz.

Więcej informacji o naszym ekspercie można przeczytać TUTAJ

Udostępnij przez: