puls literatury

Interzero zaprasza na XVII edycję Festiwalu Puls Literatury w Łodzi!

Festiwal Puls Literatury to doroczne wydarzenie kulturalne, podczas którego autorzy, czytelnicy, wydawcy i inni miłośnicy literatury spotykają się, aby uczestniczyć w dyskusjach, prezentacjach, czytaniach i innych działaniach związanych z książkami.

W 2023 roku festiwal odbywa się na początku grudnia (1-10.12.2023) pod hasłem „Na skraju utopii” i poruszy tematy związane z utopią w wymiarach politycznym, ekonomicznym, ekologicznym.

Podczas festiwalu odbywają się spotkania autorskie i panele tematyczne, warsztaty literackie, zajęcia dla dzieci, czytania performatywne i koncerty. Nie zabraknie tam również nas.

Interzero 9 grudnia (w sobotę) zorganizuje Familijne Warsztaty Ekologiczne (zapisy pod adresem mailowym zapisy@dom-literatury.pl). Warsztaty poprowadzi Kierowniczka Zespołu Edukacji Ekologicznej Edyta Mantorska.

Warsztaty ekologiczne zapewniają świetną okazję do nauki o ochronie środowiska i zrównoważonym rozwoju. Dzieci uczą się nie tylko przez słowa, ale także przez działanie i obserwację dorosłych. Udział w warsztatach ekologicznych może pomóc w kształtowaniu postaw proekologicznych, które będą wpływały na codzienne decyzje i nawyki życiowe dziecka. Te wszystkie działania mogą skłonić ich do refleksji i pobudzenia w nich poczucia odpowiedzialności za zachowanie naturalnego środowiska. To również świetna okazja do spędzenia kreatywnego czasu ze swoimi pociechami.

Więcej szczegółów i atrakcji w tym dniu znajdziecie TUTAJ

Więcej informacji o festiwalu TUTAJ 

Zapraszamy do uczestnictwa w festiwalu!

Udostępnij przez: