Interzero na Targach POLECO 2023

Przeczytaj podsumowanie naszej obecności na Targach POLECO 2023, które odbyły się w dniach 17-19 października na poznańskich pawilonach MTP. 

Podczas tegorocznych Targów, Interzero zaprezentowało butelkomaty marki Sielaff, których jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. W związku z ustanowieniem w Polsce systemu kaucyjnego opakowań jedno- i wielorazowych po napojach, te urządzenia mogą stanowić wsparcie w jednostkach objętych obowiązkiem prowadzenia zbiórki opakowań. Na POLECO zaprezentowaliśmy dwa modele butelkomatu z serii SiCompact – 2020 XL oraz Eco M. Urządzenia pozwalają na sprawną i efektywną zbiórkę opakowań zwrotnych, a dzięki kompaktowym wymiarom doskonale sprawdzą się w obiektach różnych rozmiarów. Urządzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony podmiotów komercyjnych (sieci handlowych, zakładów produkcyjnych), jak i samorządowych (gmin), a nawet klubów sportowych. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nadchodzących zmianach w przepisach, sprawdź naszą stronę poświęconą systemowi kaucyjnemu. Pełna oferta butelkomatów marki Sielaff dostępna jest na naszej stronie: ekourzadzenia.interzero.pl/ 

Ponadto na naszym stoisku można było zobaczyć innowacyjne urządzenie Oklin GG-02. Ten mały kompostownik, który zmieści się w każdym biurze, został nagrodzony Złotym Medalem MTP. Nagrodę odebrali Dyrektor Działu Handlowego Agata Ryś oraz Wiceprezes Zarządu Interzero Paweł Lesiak. Zaprezentowaliśmy również kosze solarne PEL BriteBin, które, dzięki możliwości wmontowania modemu Wi-Fi i dostosowania obrandowania urządzenia, mogą urozmaicić przestrzenie w gminach i miastach. 

Dziękujemy za obecność na naszym stoisku i zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia. 

Udostępnij przez: