Anna Grom w rankingu 100 kobiet biznesu – wśród firm z przychodem ze sprzedaży poniżej 50 mln zł

Choć rynek polskich małych i średnich przedsiębiorstw w ostatnich latach zmieniał się bardzo dynamicznie, nadal prowadzenie firm pozostaje domeną mężczyzn. Mimo że w Polsce funkcjonuje konstytucyjna równość płci, a kobiety stanowią blisko połowę zatrudnionych, to te aspirujące do wyższych stanowisk w biznesie muszą nieraz przebijać się przez szklany sufit.

Puls Biznesu zauważa i docenia rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce, promując ich przedsiębiorczość w świecie polskiego biznesu oraz inspirując do dalszej aktywności i realizowania swoich celów i marzeń. Ranking „100 Kobiet Biznesu” tworzy setka kobiet, które zarządzają firmami o największej dynamice sprzedaży i zysku w dwóch ostatnich latach. Miło nam poinformować, że Anna Grom znalazła się w tym rankingu na 24 miejscu wśród firm z przychodem ze sprzedaży poniżej 50 mln zł. Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że Anna Grom nie tylko reprezentuje zarząd Interzero w Polsce, ale również jest Head of Interzero Circular Solutions Europe oraz prezeską Konfederacja Lewiatan z ramienia Polskiego Związku Pracodawców Prywatnych Handlu i Usług.

Zapraszamy do lektury ostatniego wywiadu z Anną Grom dla portalu Teraz Środowisko pod linkiem oraz zachęcamy do obejrzenia krótkiej wypowiedzi prezes Interzero, która opowiada o celach i misji naszej firmy – tutaj.

Udostępnij przez: